ضعیف ایران صندوق بوئینگ ایرانی قرارداد

ضعیف: ایران صندوق بوئینگ ایرانی قرارداد کمیته امداد هواپیمای بوئینگ اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل عراق اطلاعات جدیدی از ابوبکر بغدادی انتشار داده است

سخنگوی وزارت دفاع عراق فاش کرد، دستگاه اطلاعات عراق به داده‌هایی دست یافته که حاکی از آن هستند، ابو بکر بغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش هنوز زنده بوده و در نزدی

عراق اطلاعات جدیدی از ابوبکر بغدادی انتشار داده است

عراق اطلاعات جدیدی از ابوبکر بغدادی منتشر کرد

عبارات مهم : سوریه

سخنگوی وزارت دفاع عراق فاش کرد، دستگاه اطلاعات عراق به داده هایی دست یافته که حاکی از آن هستند، ابو بکر بغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش هنوز زنده بوده و در نزدیکی مرزهای یکسان عراق و سوریه مخفی شده است هست.

به گزارش ایسنا، ژنرال یحیی رسول، سخنگوی وزارت دفاع عراق در گفت وگو با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز اظهار داشت: ما اطلاعات بسیاری داریم که حاکی از آن است ابو بکر بغدادی زنده و در حال حاضر در بیابان های بین مرزهای عراق و سوریه در رفت و آمد است و هنوز گروهک های داعش در این مناطق بیابانی حضور دارند.

عراق اطلاعات جدیدی از ابوبکر بغدادی انتشار داده است

رسول فاش کرد، این اطلاعات به صورت دقیقتر تایید می کنند که بغدادی در منطقه ای در حد فاصل شهر مرزی القائم در استان الانبار عراق و شهر البوکمال سوریه مخفی شده است است.

سخنگوی وزارت دفاع عراق به تعداد دقیق تروریست هایی که همچنان در منطقه حضور دارند، اشاره ای نکرد و تنها آنها را ده ها تن اعلام و تاکید کرد که بغدادی یکی از آنهاست.

سخنگوی وزارت دفاع عراق فاش کرد، دستگاه اطلاعات عراق به داده‌هایی دست یافته که حاکی از آن هستند، ابو بکر بغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش هنوز زنده بوده و در نزدی

وی افزود: این تروریست ها مانند موش در مخفیگاه هایی در زیر زمین زندگی می کنند و بعضی نیز در لباس کشاورزان یا زنان فرار می کنند.

یکی از رهبران نیروهای حشد شعبی پیشتر گفته بود، بغدادی به همراه نیروهای آمریکایی است و آنها او را نخواهند کشت مگر اینکه جهت هدفی مجبور به این کار شوند و یا اینکه دیگر جهت آنها فایده ای نداشته باشد، به هر حال عملیات قتل بغدادی به شکل نمایش های هالیوودی و با کارگردانی عالی انجام خواهد شد تا دنیا روایت آمریکایی ماجرا را باور کند.

وی افزوده بود: دنیا در این مورد اتفاق نظر دارد که همه گروه های افراطی که در دهه های گذشته شکل گرفته و داعیه اسلام داشتند، وزارت اطلاعات آمریکا در ایجاد آنها نقش سازنده و مهمی داشته و متاسفانه این گروه ها از حمایت های مالی بعضی کشورهای عربی برخوردار هستند.

عراق اطلاعات جدیدی از ابوبکر بغدادی انتشار داده است

این رهبر حشد شعبی در ادامه گفته بود: داعش جهت آمریکا بهانه بازگشت به عراق تحت عنوان مبارزه با تروریسم را فراهم کرد، آمریکا امیدوار بود دستاوردهای بیشتری داشته باشد ولی فتوای مرجعیت دینی عراق جهت تشکیل حشد شعبی معادلات در میادین نبرد را عوض کردن داده و با خون شهدا نقشه بزرگ آمریکایی ها در هم شکست.

واژه های کلیدی: سوریه | آمریکا | اطلاعات | آمریکایی | وزارت دفاع | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs